зразумела. Ок.Очень просто, потому что мне тут неинтересно писать про мужчин. Вот конкретно в этом разговоре.
- Статус
- В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Отвечу много, скажешь, опять другой мир.а многа мужчын жадаюць у гэтым удзел браць? цікавяцца, раяць, унікаюць, перажываюць?
Я считаю, что много. Вокруг меня
як можна не даць штосьці таму, хто не бярэ і браць не збіраецца?
можно не давать, можно снять с себя хотя бы.
Спасибо.зразумела. Ок.
і ім не даюць, так? Прам гарой жанчыны стаяць, каб мужчын у гэта не пускаць? Ці там, дзе цікавяцца, то там і жанчыны не лічаць, што дзеці - іх уласнасць? Дык што першаснае ўсё ж?Я считаю, что много. Вокруг меня много.
Да просто это жизненный опыт. Это не с потолка. И все равно я не вижу злесьпро собственность, я вижу "кто, если не я".1) что после развода ребенок остается с ними безусловно.
2) во время брака женщины решают чем кормить, где учить, чем заниматься и как с детьми, у мужчин в лучшем случае совещательный голос.
не прислушиваются к ним. и право решений им не передают.і ім не даюць, так?
спасибо.
ведаеш, я таксама не прыслухваюся. Таму што майму мужу НІЧОГА НЕ ТРЭБА. Для дзяцей, маю на ўвазе. Асабліва таго, за што трэба плаціць грошы.не прислушиваются к ним.
А так...я таксама магу сказаць, што мне муж машыну не дае. Вось толькі я апошнім часам ні разу і не прасіла, і ні кроплі жадання і ініцыятывы ў гэтым напрамку не выказвала.
ведаеш, я таксама не прыслухваюся. . Таму што майму мужу НІЧОГА НЕ ТРЭБА. Для дзяцей, маю на ўвазе. Асабліва таго, за што трэба плаціць грошы.
У вас с мужем принципиально разные взгляды на потребности детей, и все делается так, как ты считаешь правильным.
Это верное утверждение?
дык каб зняць з сябе, трэба перакласці на кагосьці. Ты ж закон захвання энергіі ці чаго там ведаеш. Яно ж само не зробіцца.можно не давать, можно снять с себя хотя бы.
я так не вижу. об этом собственно и идут баталии уже n страниц.дык каб зняць з сябе, трэба перакласці на кагосьці.
Я понятия не имею, что ответит твой БМ., угадай, что он ответит?
Но я уже согласилась, что твой БМ МУДАК. Мне тут не требуюются какие-то дополнительные подтверждения.
месцамі розныя, так.У вас с мужем принципиально разные взгляды на потребности детей,
не. Я ЗАЎЖДЫ гавару і раюся з мужам. Але калі бачу "рогі", плюю і раблю, як лічу правільным. Дзякуй Богу магу сабе гэта дазволіць. Прынамсі пакуль.и все делается так, как ты считаешь правильным.
Я б хутчэй сказала, што ў нас розныя каштоўнасці. Прынамсі месцамі.
Извини, я не совсем поняла. Итоговые решения всегда такие, как хочешь ты? Ну или практически всегда?не. Я ЗАЎЖДЫ гавару і раюся з мужам. Але калі бачу "рогі", плюю і раблю, як лічу правільным. Дзякуй Богу магоу сабе гэта дазволіць. Прынамсі пакуль.
Не знаю, много ли, но интересуются и переживают. Но женщины сами далеко не всегда хотят этим делиться. Потому что папы то слишком строгие по поводу учебы, то слишком добрые, то хотят каждый чих лечить таблетками, то отмахиваются от явных проблем - короче, все делают не така многа мужчын жадаюць у гэтым удзел браць? цікавяцца, раяць, унікаюць, перажываюць?
збольшага так. Канчатковыя рашэнні, як правіла, прымаю я.Итоговые решения всегда такие, как хочешь ты? Ну или практически всегда?
k_ja_ra, собственно именно это я и имела в виду, когда писала о "считают своей собственностью". Тебе и Юлллсе могут не нравиться мои формулировки. Но согласись, вот имею я право на свое такое мнение. Никого оскорбить этим не желаю, но на мой взгляд это точно описывает происходящий процесс.
я ў тэме паступлення ў гімназію толькі аднойчы пра ўдзел таты прачытала. І з задавальненнем гэты ўдзел адзначыла.
Так што...гэтым разам форумская статыстыка не на вашу карысць, паважаныя апаненты.
Хаця...не, быў яшчэ выпадак, які я адзначыла. А я такія моманты заўжды адзначаю. Зараз пашуаю нават цытату.
Так што...гэтым разам форумская статыстыка не на вашу карысць, паважаныя апаненты.
Хаця...не, быў яшчэ выпадак, які я адзначыла. А я такія моманты заўжды адзначаю. Зараз пашуаю нават цытату.
Ну вот ходят папы на родительские собрания в школе - не скажу, что много, но ходят. И муж мой ходил. Правда, я не в восторге была, потому что у него был один вывод - "все плохо!" А уж дочка тем более была не в восторге
И на кружки детей водят
И на кружки детей водят
- Статус
- В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Поделиться: