Школы в Малиновке, ЮЗ. Часть 2

lakshmi

Well-known member
Две учительницы будущих 1х классов увольняются. На В класс ищут учителя
 

Kroshkis

Well-known member
Две учительницы будущих 1х классов увольняются. На В класс ищут учителя
Откуда такая информация? Наша вроде остается.
У нынешнего 4Г понятно. Там был временный учитель, ее просто попросили довести этих детей, после смерти предыдущей.
 

sofiko

Well-known member
Откуда такая информация? Наша вроде остается.
У нынешнего 4Г понятно. Там был временный учитель, ее просто попросили довести этих детей, после смерти предыдущей.
с собрания А класса ))
 

lakshmi

Well-known member
Мы в В классе.
Наша учительница не собиралась никуда. Ну или я об этом не знаю
Могу в буквах ошибаться. Но я говорю про учителей, которые первые классы набирают. Озвучено было на собрании, что ищут учителя начальных классов
 

katie-1

Well-known member
Поделитесь, пожалуйста, свежей информацией о 61 гимназии. Есть ли в началке вторая смена?
Мне надо в следующем году в 1 и в 5 класс куда-то детей определить...
 

Бобелек

Active member
Поделитесь, пожалуйста, свежей информацией о 61 гимназии. Есть ли в началке вторая смена?
Мне надо в следующем году в 1 и в 5 класс куда-то детей определить...
Ёсць як и было ў 3 класе
 

Бобелек

Active member
Ну і выкажу сваё не самае папулярнае меркаванне) Гімназія калоціць панты на роўным месцы. Для дырэктаркі вельмі важна прыгожа выглядаць перад кіраўніцтвам. Усё дорага-багата павінна быць. Хаця настаўнікі агулам нядрэнныя, гэта я пра сярэднюю школу, пра пачатковую нічога не ведаю. Вельмі класны настаўнік гісторыі, дзеці яго абажаюць. Новая прыйшла настаўніца матэматыкі ў гэтым годхе таксама падабаецца вельмі. Біёлаг, ён жа хімік таксама агонь. ыкладае біялогію ў шостых і хімію ў старэйшых. Карацей з боку выкладання мяне гімназія на 90% задавальняе. Калі заплюшчыць вочы на панты і некаторыя іншыя "выхаваўчыя" моманты, то можна вучыцца. Я баба нэрвовая і рэзкая, то мяне вельмі падкідае з гэтых пантоў, грошаў і іншых "выхаванняў". Сын жа гэта з бОльшага не заўважае, таму застаемся пакуль
 

katie-1

Well-known member
Дзякуй, я сама яе скончыла. Но, вядома ж, не пры гэтым дырэктары. Цікавіць яшчэ напаўняльнасць класаў...
 
Сверху