Минск и Менск

katia-ka

Kitoks Pasaulis
Канцэрт з удзелам - гэта не тое, аб чым я пішу.)
я ўзгадала той выпадак з "засьпявай" у кантэксьце таго, што спробы зрабіць усё легальна і з рэальнай рэклямай могуць скончыцца так, як скончылася ў тым выпадку.
 

katia-ka

Kitoks Pasaulis
так і ведала, што штосьці падобнае напішацца.))))
ну можам Юлллсу запытацца, як яна ставіцца да паездак у іншы горад на канцэрт?
Юлллса, раскажаце, калі гэта не сакрэт?
Мы так аднойчы з сынам ездзілі ў Піцер. Проста так я б, напэўна, не выбралася б. А тут як раз - ДР сына+ канцэрт, усё файненька склалася, паехалі - і не пашкадавалі.
 

k_ja_ra

Well-known member
я ўзгадала той выпадак з "засьпявай" у кантэксьце таго, што спробы зрабіць усё легальна і з рэальнай рэклямай могуць скончыцца так, як скончылася ў тым выпадку.
так, я гэты момант таксама зразумела. Думаю, тым клуб ад КЗ Мінск і адрозніваецца. Канцэрт у апошнім проста так, "паводле тэхнічных прычын" не адменіш. Аб тым і гаоврка...
 

katia-ka

Kitoks Pasaulis
Зноў жа нікога не заклікаю хацець і марыць аб тым жа, аб чым я.
Аб нармальнай арганізацыі канцэртаў і магчымасьці нармальна зарабляць музыкі мараць не менш, чым слухачы. Але пакуль правілы гульні такія.

Канцэрт у апошнім проста так, "паводле тэхнічных прычын" не адменіш.
да ну? А этыленгліколь не там цёк?
 

k_ja_ra

Well-known member
ну можам Юлллсу запытацца, як яна ставіцца да паездак у іншы горад на канцэрт?
Давай лепей у цябе запытаемся. Вось у ОЕ канцэрты будуць ва ўсіх абласных гарадах Беларусі. Ты замест таго, каб схадзіць у Міснку, паедзеш у Гомель, скажам? Ці Віцебск?
 

katia-ka

Kitoks Pasaulis
Давай лепей у цябе запытаемся. Вось у ОЕ канцэрты будуць ва ўсіх абласных гарадах Беларусі. Ты замест таго, каб схадзіць у Міснку, паедзеш у Гомель, скажам? Ці Віцебск?
Шчыра?
Я б паехала ў Вільню.
Але як раз учора бачыла на ФБ допіс ад літоўскага агенцтва, маючага дачыненьне да канцэртаў, які рэклямаваў Мінскі канцэрт. Маўляў, усе туды. Таму, можа стацца, што не будзе ў Вільні канцэрту.
А яшчэ б паехала ў Львоў ці Кіеў. Хаця б таму, што гэта таньней. + пабачыць новы горад.
 

k_ja_ra

Well-known member
да ну? А этыленгліколь не там цёк?
ён пацёк ПЕРАД тым, як канцэрт анансавалі і прадалі на яго квіткі.
А ўвогуле, я мару аб тым, калі ён цячы па шчаслівым супадзенні роўна ў тую дату, калі назначаны канцэрт, не будзе. Аб тым і пішу.)

Але пакуль правілы гульні такія.
Я разумею. Таму і кажу, што не выказваю прэтэнзій, а проста мару.) А ты мне пачынаеш расказваць, што канцэртаў у Мінску толькі за апошнія месяцы было дафіга, дый паездкі Бог ведае куды многім вельмі падабаюцца. :)

А яшчэ б паехала ў Львоў ці Кіеў. Хаця б таму, што гэта таньней. + пабачыць новы горад.
а без канцэрта з'ездзіць не атрымліваецца? Я проста не вельмі разумею.)
 

katia-ka

Kitoks Pasaulis
А ты мне пачынаеш расказваць, што канцэртаў у Мінску толькі за апошнія месяцы было дафіга
я проста гавару, што тыя, хто проста хацеў паслухаць ЛВ, мог зрабіць гэта ажно некалькі раз. Прычым, адразу ж і напісала, у якім фармаце.
 

katia-ka

Kitoks Pasaulis
И в Риме поинтересней, Океан в Риме будет концерт давать.
я калісьці на поўным сур'ёзе зьбіралася на канцэрт Дэпеш Мод у Антвэрпен на свой ДН. Потым нешта з фінансамі пайшло не так, прыйшлося разьвітацца з гэтай задумкай.
 

k_ja_ra

Well-known member
Ну і мне рэальна больш цікава з'ездзіць некуды, чым проста схадзіць у Мінск-арэну.
) значыць, у нас з табой проста мэты розныя.) У цябе - паездзіць. А ў мяне - паслухаць у нармальных умовах, з задавальненнем і без дадатковых прыгодаў.)
 

katia-ka

Kitoks Pasaulis

Igra

БЫТИЕ
у клюбным фармаце)))
А я ничего против не имею) это Кьяра клубный формат кабарэ называет) а мне нравится и даже больше, чем на больших концертных площадках
в клубе камерно и душевно, и часто более драйвово. ну для меня

Кстати, забронировала себе билеты на ОЕ
 

katia-ka

Kitoks Pasaulis

Igra

БЫТИЕ
Давай лепей у цябе запытаемся. Вось у ОЕ канцэрты будуць ва ўсіх абласных гарадах Беларусі. Ты замест таго, каб схадзіць у Міснку, паедзеш у Гомель, скажам? Ці Віцебск?
Кстати, даже не подумала об этом, а ведь можно было бы съездить в Витебск, например! И билеты есть и зал намного меньше, что лучше, на мой взгляд. Или в Гродно. Но в Гродно в воскресенье, а в Витебске в пятницу - можно мне было бы с командировкой совместить и дорога бесплатная была бы:)
 
Сверху