Школьная беседка - 13

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
А выпускникам 9 классов ленточки сейчас вешают или нет? ( хотя может и раньше не вешали, я не помню)
Мая ў мінулым годзе 9 класаў скончыла. Ніякіх асаблівых урачыстасцяў не было. Вось не памятаю, ці быў для усёй паралелі які агульны сход, але атэстаты проста ў класе аддавалі. Выпускнога як такога таксама не было. Па жаданні бацькоўскі камітэт арганізаваў забаўляльную праграму ў "Титане". Вядома, толькі для дзяцей, без бацькоў. Дзесьці 2/3 класа хадзілі, мая ў тым ліку.
 

ТиЛи

аву забрали:( буду такая!
Подскажите, всем аттестат планируют только 14ого числа отдать?. Или это у нас такие неспешные
 

Марфа Васильевна

зимофобка-летофилка
@ТиЛи, не, нам обещали 9, в тот же день, когда и напишут математику. И проверят математику, и оформят аттестаты ну или хоть одну оценку впишут. Короче, день будет насыщенным.
 

birch

Well-known member
Да нам вечером 9 обещали, чтобы мы 10 не отвечивали и 11 классникам не мешали выпускаться. Ребёнок сам вроде забирает с паспортом свидетельство и тут же может его сдать в соседнем кабинете :) если я все верно поняла на собрании
 

k_ja_ra

Well-known member
Да нам вечером 9 обещали, чтобы мы 10 не отвечивали и 11 классникам не мешали выпускаться. Ребёнок сам вроде забирает с паспортом свидетельство и тут же может его сдать в соседнем кабинете :) если я все верно поняла на собрании
прыём дакументаў у 10 класы згодна з НА з 12.06 пачынаецца
 

Марфа Васильевна

зимофобка-летофилка
@birch, о, вам прям сразу сдать предложили! нас классная просила не потерять свидетельство. бо дубликаты выписываются ежегодно, это не очень приятная процедура.
да и у нас кто в лицей, кто в Польшу, кто куда. сдавать уж точно не будем.
 

k_ja_ra

Well-known member
Видишь, ваши тоже тянут.
Нармальныя тэрміны. 9-га экзамен, 10-га выпуск 11-х (іх атэстаты+ сама выдача, свята, т.п), 11-12 - сб, няд.
13 рэальная дата.
Вось як можна 9-га пісаць экзамен і ў гэты ж дзень ужо выдаць атэстат, ды яшчэ і назад прыняць, пры тым што прыём з 12.06 - во дзе пытанне...
Хаця з улікам, што ў ліцэі докі толькі 4 дні прымаюцца (12-15), мелі б выдаваць 9-м класам не пазней 11-га, асабліва, калі паступаць не ў сваім горадзе. Вось тут яўная накладка па тэрмінах. Таму маглі б ужо і ў сб 11-га выдаць, тым больш сб ж у іх працоўны дзень, як памятаем)
 
Последнее редактирование:

katia-ka

Kitoks Pasaulis
Хаця з улікам, што ў ліцэі докі толькі 4 дні прымаюцца (12-15),
Калі докі ў ліцэі прымаюцца з 12.06., гэта як бы падразумляе, што атэстаты мусяць быць выдадзеныя да 11-га. А ўсё астатняе - нейкая дурная ініцыятыва на месцах.
 

k_ja_ra

Well-known member
Калі докі ў ліцэі прымаюцца з 12.06., гэта як бы падразумляе, што атэстаты мусяць быць выдадзеныя да 11-га. А ўсё астатняе - нейкая дурная ініцыятыва на месцах.
У прынцыпе лагічна.
Думаю, ўсім такі выдадуць да 12-га.
Нам тэрміны выдачы за тыдзень максімум агучвалі. А тут яшчэ месяц наперадзе. Пакуль бла-бла там у іх пра 13-14, мяркую.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху