Централизованное тестирование или ЦТ - часть 2

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

k_ja_ra

Well-known member
Не верю я, что они пересчитывать что-то будут. Времени у них было предостаточно, чтобы решить, что делать с результатами, и если опубликовали... То так тому и быть((
Так жа думаю
Іначай як мінімум выдалілі б вынікі з сайта
Усё правільна яны палічылі. Паўкраіны ўсё здула, вынікі блізкія к 100 і 100 зашкалілі, вось і атрымалася такая табліца пераводу. Усіх усё задавальняе, мінаду ж сказаў. Асноўны электарат галоўнага, якому стварылі ўсе ўмовы для спісвання, задаволены, а гэтыя яйцагаловыя ў сталіцах ператопчуцца. Трэба было лепей вучыцца і вучыць.
Гісторыі са 103 баламі і падобным - мяркую, проста самі дзеці ўжо бавяцца. Не забівацца ж ім цяпер...
 

Segen

Well-known member
Пад гэту справу можна і астатнія ліцэі закрыць. Вунь у раёнах як дзеці пішуць, і без гэтых вашых профіляў. Так што усе ў сад, у ваенна-патрыятычныя клубы, і яшчэ больш брсма
тады трэба мяняць сiстэму падлiку на 10-цiбальную. Бо да 100 лiчыць не адолеюць. Ужо вунь cпецыялiсты са збоямi працуюць
 

k_ja_ra

Well-known member
Адзінае, што няясна, чаму няма самой перавадной табліцы. Раней гэта была адкрытая даступная інфармацыя. Відаць, яе і не будуць для цэ друкаваць. Меней ведаюць - лепей спяць
 

Kisa-Lisa

Well-known member
Адзінае, што няясна, чаму няма самой перавадной табліцы. Раней гэта была адкрытая даступная інфармацыя. Відаць, яе і не будуць для цэ друкаваць. Меней ведаюць - лепей спяць
А, так таблицы нет в открытрм доступе?
 

toto

Member
Пад гэту справу можна і астатнія ліцэі закрыць. Вунь у раёнах як дзеці пішуць, і без гэтых вашых профіляў. Так што усе ў сад, у ваенна-патрыятычныя клубы, і яшчэ больш брсма
А где-то есть статистика по городам и весям? Я думаю, это тайна за семью печатями.
 

k_ja_ra

Well-known member
А, так таблицы нет в открытрм доступе?
Няма, у тым і рэч. А заўсёды была. Пакажы табліцу, дык надта адкрыта ўсё будзе

мне яшчэ цікава, як цт лічыць будуць? Так жа, ці як і раней, бо там палова ўжо не спіша?
Трэба было ануляваць гэта ўсё і выправіць на цт.
Хай там свае 500 сотак пацвердзяць
 
Добрый день! Есть вот такие таблички у меня, примерно можно посчитать баллы, если знать количество ошибок
 

Вложения

  • IMG-ab8be5a60882024d4cdb188b500b74f5-V.jpg
    IMG-ab8be5a60882024d4cdb188b500b74f5-V.jpg
    40.3 KB · Просмотры: 20
  • IMG-6d09e84a63f897808486bf68912c26e1-V.jpg
    IMG-6d09e84a63f897808486bf68912c26e1-V.jpg
    75.5 KB · Просмотры: 21

biene

Well-known member
На другом форуме дозвонившаяся в РИКЗ мама написала, что ей ответили, что ничего не будут пересчитывать типа в этом году много сдавало и поэтмоу все правильно такие результаты. Я погуглила - в прошлом году русский сдавало более 53 000, абитуриентов всего было 61 785 , в этом писали :

Планируется, что в 2023 году централизованный экзамен будут сдавать 54 тыс. человек. Из них около 53 тыс. - одиннадцатиклассники, и чуть больше 1 тыс. сдадут его в порядке экстерната.
 

k_ja_ra

Well-known member
Добрый день! Есть вот такие таблички у меня, примерно можно посчитать баллы, если знать количество ошибок
Так ў мінулым годзе было
Вось і параўнайце з цяперашнім.
А сертыфікаты 2 гады дзейныя. Сёлета дзеці па 10 балаў у мінусе.
Роўныя ўмовы, чё...
 

apple-tree

Member
Все. Рикз сказал что результаты верные

Никакого пересчёта не будет
 

Юста

Well-known member
Добрый день! Есть вот такие таблички у меня, примерно можно посчитать баллы, если знать количество ошибок
по вашей таблице у моего сына должен быть результат на 14 баллов больше
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху